منتقد...تحلیل ، خبر و نقد ورزشی

اسپانیا قهرمان شد

ساعت 23:15 یکشنبه بازی فینال رقابت های یورو بین تیم های اسپانیا و ایتالیا آغاز شد ، فینالی که پیش بینیش برای کارشناسان سخت شده بود.

چون ایتالیا تیمی که همه قبل از جام راجع بهش فکر می کردن نبود و در جام ملتها یه چهره ی متفاوت از آنچه کارشناسان انتظار داشتند از خودش به نمایش گذاشت و بازی به بازی بهتر شد که اوج کارش بازی در مقابل آلمان بود.
اسپانیا هم که مدعی اول این جام بود ، درسته که در بازی مقابل پرتغال زیاد درخشان ظاهر نشد ولی اسپانیا همیشه مدعی بوده و هست و این رو در بازی فینال نشون داد.چون اسپانیا بازی رو خیلی خوب شروع کرد و در دقایق ابتدایی توسط سیلوا به گل رسید و در دقایق پایانی نیمه اول هم تونست گل دوم رو توسط یوردی آلبا به ثمر برسونه تا نیمه اول رو با برد به رختکن بره. در شروع نیمه دوم ایتالیا بازی رو خوب شروع کرد و تونست چند موقعیت گل ایجاد کنه ولی در دقیقه 60 بدشانسی بزرگی سراغ ایتالیا اومد و موتا که تازه به زمین اومده بود مصدوم شد و از بازی بیرون رفت و ازآنجایی که ایتالیا هر سه تعویض خودش رو کرده بود مجبور شد که 30 دقیقه پایانی رو 10 نفره ادامه بده و اسپانیا هم از 10 نفره شدن تیم حریف استفاده کرد و 2 گل دیگه توسط تورس و ماتا به ثمر رسوند و 4- 0 بازی رو به نفع خودش به پایان برد.
مطمئناَ هیچکس فکر چنین نتیجه ای رو نمی کرد ، چون همه یک بازی نزدیک رو پیش بینی می کردند . شاید هم اگر موتا مصدوم نمی شد و از زمین بیرون نمی رفت و ایتالیا 10 نفره نمی شد این پیش بینی درست از آب در میومد.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

+برچسب:,  نوشته شده توسط محمد